W koszyku 0 obiekt(y) Brak obiektów!

Obiekty w Twoim koszyku

Nie masz żadnych obiektów w koszyku!

Galeria Sztuki - sprzedaż obrazów online - Galeria malarstwa - oryginalne obrazy

Personal Art Personal Art
Zobacz na ścianie

Lot natchnienia

Tomasz Sętowski

Kategoria: Malarstwo

  • Technika: Akwarela
  • Podłoże: Karton
  • Format: 24 cm x 32 cm
  • Rok: 2018

akwarela na kartonie, piórko sygn. T Sętowski wym. w świetle passe-partout : 24 x 32 cm , Praca jest oprawiona, format w ramie: 52 x 59,5 cm do pracy dołączony jest certyfikat autentyczności.

Obiekt zarezerwowany

Bezpieczeństwo zakupów

Przykładamy wielką wagę do bezpieczeństwa transakcji oraz chronimy Twoje dane. Przestrzegamy obowiązujących zasad zgodnie z którymi klient ma prawo do zrezygnowania z zakupu w przeciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.

Poznaj polecane książki o sztuce

x

Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, analitycznych i marketingowych. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do cookies.
Zaakceptuj cookies.